Ви вирішили займатися продажем жалюзі у своєму місті? Це вірне рішення. У вас це може бути як основний бізнес, так і додатковий. Не має значчення розмір, підхід до цього буде один і той же.

Про нас

Наша компанія виготовляє найрізноманітніші види жалюзі, тканинних ролетів, захисних ролетів, протимоскітних сіток з комплектуючих та матеріалів передових іноземних виробників. Наші ключові постачальники завозять тканини та комплектацію з Польщі. Німеччини, Нідерландів, Великобританії, Італії, Іспанії, Турції, Кореї. Бюджетні варіанти якраз йдуть з Тайваню, Китаю, В'етнаму. Тому ми цю якість передаємомо в наших виробах.
Вам не доведеться червоніти перед клієнтами за неякісний товар сумнівного походження. Ви отримуєте чудові вироби, які захочете встановити навіть собі.

Що треба зробити для того, щоб розпочати співробітництво?

Перше

Все це добре, але ближче до справ. Як розпочати працювати з нами? Все дуже просто. Ми рекомендуємо зареєструватися у нас на сайті. Реєстрація дозволить отримувати останні новини, розсилки, доступ до актуальних прайсів та іншої корисної інформації. Ми не вимагаємо обов'язкової реєстрації на сайті, тому ви можете заповнити форму нижче і просто зробити запит на отримання гуртових прайсів на жалюз/ролети прямо зараз:

Прикріпіть файл прайсів вашого поточного постачальника, і ми постараємось запропонувати індивідуальні умови сівпраці

Якщо залишете дане поле пустим, ми пришлемо вам загальний файл з базовими цінами.


Друге

Друге - вам необходимо получить рекламные материалы. Мы, в отличии от многих других компаний, не привязываем наших дилеров к нашим каталогам. Т.е. если у вас есть, к примеру, каталог вертикальных жалюзи 89 мм, то в 90% случаев, вы можете и дальше работать с этим каталогом. Аналогичная ситуация и с тканевыми ролетами, бамбуковыми ролетами.

Веер горизонтальных жалюзи - бесплатно!

Единственное, мы бы хотели, чтоб у вас был наш веер цветов горизонтальных жалюзи, т.к. поставщиков достаточно много, а кодировок цветов еще больше. И чтоб не было путаницы в цветах, как к примеру, у нас белый цвет 201, а у другого поставщика 201 цвет - это красный, поэтому будет лучше и вам, и нам.

Доставка к вам

Вы находитесь не в Киеве? Да не беда, транспортные компании легко и быстро доставят наши изделия непосредственно в ваш населенный пункт. Зачастую, доставка из Киева занимает не более 24 часов, но есть и исключения. Правда ведь удобно, если вы находитесь в Херсоне не ждать 2 дня доставки из, к примеру, Ровно или Хмельницкого? В данный момент, мы пользуемся тремя службами доставки: Ваш Час, Деливери, Нова Пошта. Первых две дают очень приятные тарифы на доставку груза, последняя имеет наибольший охват по количеству отделений. Надеемся, что выбор у нас не маленький и вам обязательно будет что выбрать из служб доставки.

Ну и одно из самых основных наших достоинств - мы внедряем различные новые виды жалюзи, новых систем тканевых ролет и другой нашей продукции. Если чего-то у нас нет на сайте, то это не значит, что мы не можем этого делать.
Дата публікації документа:


Залишилися питання? Запитуйте консультанта
Замовляйте жалюзі в Київській області: Бориспіль, Вишневе, Ірпінь, Боярка, Бровари, Вишгород, Буча, Ворзель, Гостомель, Білогородка, Святопетрівське, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка
Ми працюємо не тільки по Києву та області, але і по Україні.
Ви також можете замовити жалюзі з доставкою в наступні областні центри: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Львів, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.
Замовлення відправляються в будь-який населений пункт України, де є представництва перевізників: «Нова Пошта», «Делівери», «Гюнсел».
03.01.2024 - Заміри бронеплівки, жалюзі, ролет в Івано-Франківську з 9 по 14 січня 2024 року
 Пропонуємо скористатись послугами заміру та поклейки бронеплівок, жалюзі, ролет в м. Івано-Франківськ з 9 по 14 січня 2024 року
подробнее...

10.12.2023 - 13 грудня 2023р. відбудуться заміри бронеплівки, ролет, жалюзі у м. Черкасах
 13 грудня 2023р. відбудуться заміри бронеплівки, ролет, жалюзі у м. Черкасах
подробнее...

14.11.2023 - 21-22 листопада відбудуться заміри бронеплівки, ролет, жалюзі у Житомирі
 Наші спеціалісти приїдуть в м. Житомир 21-22 листопада і зможуть заміряти жалюзі, ролети, москітні сітки безпосередньо у вас.
подробнее...

17.09.2023 - 23.09.2023 - замір жалюзі, ролет, бронеплівки у Львові
 23.09.2023 відбудеться замір тканинних ролет, вертикальних жалюзі, бронеплівок, захисних ролет у Львові.
подробнее...

04.05.2023 - Добавили каталог тканей штор-плиссе
 На нашем сайте появился каталог тканей штор-плиссе, которые у нас вы можете заказать
подробнее...

18.08.2020 - В каталоге добавили 4 новых ткани день-ночь
 В нашем каталоге добавились новые ткани для ролет день-ночь: B.O. BH-90, BH-2562, BH-2169, BH-2516
подробнее...

05.08.2020 - Новый цвет для вертикальных тканевых жалюзи - графит
 Новый модный цвет вертикальных жалюзи America - графитовый
подробнее...