RU:прочитать данный материал на русском

Акція: тканинні ролети в коробі і з направляючими, польським механізмом 525 грн!


- Вам набридли звичайні жалюзі на вікнах?
- Хочете дивитися тільки на красиві вікна?
- Не хочете бути рибками в акваріумі у сусідів?

І не лише це вирішують тканинні ролети в закритому коробі. Ролети в коробі з напрямними виглядають акуратніше, естетичніше, красивіше. Вал з тканиною не видно, а короб буде ледь помітний на вікні.

Тканинні ролети Besta Uni з П-подібними напрямними Тканинні ролети з плоскими напрямними Тканинні ролети Bamar з п-подібними напрямними Тканевіе ролеті Besta Flat
Besta Uni: П-подібні напрямні  Besta uni: плоскі напрямні   Bamar-9: П-подібні напрямні   Besta Flat - з плоскими напрямними

Що обрати: закрита чи відкрита система?

Це основне питання, яке виникає у потеційних клієнтів, чим закрита система краща, ніж відкрита. Ми його чуємо з кожним другим замовленням. І не перестаємо відповідати на це питання.
Саме закриту систему мойже не видно на вікні. На валу з тканиною не скупчуються порохи, які забруднюють тканину.

Ролетів у коробі у нас є 5 видів:

  1. Закрыта система Besta Uni (з плоскими та П-подібними напрямними)
  2. Закрыта система Combo-maxi (для великих проємів або великої вісоти)
  3. Закрыта система Mix (для низьких вікон, або для мансардних та нахилених)
  4. Закрыта система Bamar-17 (з П-подібними напрямними)
  5. Закрита система Besta Flat (з плоскими напрямними, спеціально для відкриваючихся вікон)

Про систему Besta Uni

Данна система використовує найменший вал для намотки тканини дімаметром 19 мм. Колір короба і всієї фурнітури може бути білий, коричневий, сірий, з декорацією «під дерево» золотой дуб, махагон, .

Закрита система Besta Uni буває двух підвидів: з плоскими та П-подібними напрямними. Різниця між ними - у використанні різних видів напрямних, які прикривають тканину з обох боків.

Закрытая система тканевых ролет Besta Uni с плоскими направляющими Закрытая система Besta Uni с П-образными направляющими

      Besta Uni з плоскими напрямними   Besta Uni з П-подібними напрямними

Плоскі напрямні можуть використовуватися на вікнах, де глибина штапіка є 8-10 мм або більше. Тоді там може спокійно опускатися та підніматися тканина вашої ролети. Основна перевага в тому, що габарити системи виступають від площини рами всього на 35 мм, що на 10 мм менше, ніж з П-подібними напрямними. Це дає можливість відкривати на більший кут до того моменту, поки короб не упреться у відкос. Також даний підвид по ширині займає на 12 мм менше місця, що також збільшує кут відкриття стулки.

П-подібні напрямні використовуються на менш глибоких штапіках, або коли встановлені дво- або трикамерні склопакети. В таких випадках глибина штапіків складає декілька міліметрів, із-зі чого плоский штапік неможливо встановити,щобвільно ходила тканина. Ще даний тип напрямних використовується тоді, коли у вас заокруглений штапік і немає можливості рівно зікріпити плоску напрямну. Короб  відступає від площини рами на 45 мм, а за межі штапіка - по 6 мм з кожної сторони.тканина знаходиться в П-подібній напрямній


Про систему Mix

Закрита система без використання напрямних. Існує тыльки в білому кольорі.

Система закрытых ролет в коробе Mix Ролеты в коробе Микс 

Тканинні ролети Мікс  можуть встановлювтися на вікна з обмеженням по висоті 1300 мм. Через маленький розмір коробу (висота якого всього 27 мм), який майже не помітний на вікні, а також з можливістю виконувати закриття чи відкриття ролети як звичайну (опускати тканину вгору і вниз), так і опускати сам короб зверху вниз, тим самим залишати нижню частину закритою. а верх відкривати для прохождення світла.Тканина фіксується за допомогою жилки, яка проходить з обох боків

Тканина фіксується за допомогою жилки, яка натягнута з обох боків від верху до низу вікна. Тканина згортається у короб за допомогою натягу пружини. Напрямні в даній системі на передбачені конструкцією.


Закрытая система Микс 

закрита система Мікс

Про систему Combo-Maxi

Система Комбо-максі спроектована для встановлення тканинних ролетів на дуже великі проєми, або для ролет значної висоти. Діаметр валу 40 мм не даст прогнутися при дуже великих розмірах. Для цієї системи у нас є лише одне обмеження - ширина або висота тканини. Глибина короба - 75 мм, висота короба - 68 мм. Напрямні для тканини в данній системі не використовуються.

Закрытая система Комбо-макси

Ролети комбо-максі  призначені для встановлення на стелю або у відкос. Також можно встановити на стіну, але додатково потрібні кронштейни. Ще, що досить важливо, що ролета повністю знімається за 30 секунд. І якщо є необхідність для техничного доступа за ролетою, то це буде зробити простіше простого - без необхідності будь-якого інструменту: на спеціальних кліпсах  потрібно натиснути кнопочки, і ролета буде у вас у руках. 

В якості тканини можуть використовуватися тканини день-ніч. 

Керування ролетою - ланцюжок або двигун (кнопка або пульт)

Існує тільки в білому  кольорі, але можливе фарбування в будь-який колір каталогу RAL, або декорування "під дерево" в один із 180 варіантів імітації фактури дерева


Про систему Bamar 17

Дана система відрізняється від попередніх можливістю використання валів діаметром 19 або 25 мм при одних і тих же розмірах. На відміну від Besta Uni, 25 вал дозволяє закривати досить широкі проєми (до 2х метрів) однією ролетою. Це вигідно для глухих стулок, які бувають досить широкі. В якості напрямнихвикористовуються П-подібні напрямні.

Тканевые ролеты Bamar с п-образными направляющими

Закрита система Bamar 17 з П-подібними напрямними

Також, ролети Bamar 17 може монтуватися без сверління рами - на двусторонній скотч. Ну а напрямні, само собою, приклеюються до штапіку на двусторонній скотч. Тим самим, ми не пошкоджуємо раму при встановленні ролети. 

В системі Bamar може використовуватися пружинний механізм, який дозволяє встановлювати ролету знизу вікна і закривати тканиною знизу вгору, залишаючи потрібну кількість світлового пройому для прохождення світла до кімнати. 

Існує в білому, коричневуому та чоному кольорах.

Про систему Besta Flat

Досить нова система Besta Flat представлена у нас в двух кольорах: білий та коричневий. Інтерес цієї системи в тому, що вона розроблена спеціально для вікон та дверей, щоб можливо було відкривати стулки на максимальний кут. В той момент, коли Besta Uni вже упреться у ваш вдкос, в закритої системи з плоскими напрямними Besta Flat ще буде місце для відкривання стулки. Крім того, у Besta Flat сглажений край механізму, котрий не пошкоджує ваш вдкос.
 
Тканевіе ролеті Besta Flat

Які тканини ми можемо запропонувати для замовлення тканинних ролет?Посмотреть все ткани для ролет

Це лише частина тканин, які можуть бути замовлені в готових виробах
Самий повний каталог доступний у нас в офісі. 


15 причин, чому тканинні ролети замовляють у нас:

Виготовляємо із оригінальних польських комплектуючих
Якісні комплектуючі із первинного ABS пластику зроблять експлуатацію ролети довговічною та приємною. 

Короб із алюмінію
Екологічно чистий алюміній захистить вашу тканину від пилуа ролета не буде обтяжувати стулку, зношуючи стулку, зношуючи фурнітуру вікна. Багато компаній виготовляють ролети із пластика. Вони виходять значно дешевше, але при цьому вже нові будут досить пошкрябані, не мають блиску фарбування і виглядають гарше, ніж алюмінієвий короб.

Напрямні тільки алюмінієві
Мы не використовуємо в своїх ролетах пластик або сталь.

Алюмінієва нижня планка
Стикалися з тим, що стальна нижня планка з часом починає іржавіти, тим самим на тканину переходила пляма іржі.  

Ролети в коробі виготовляємо у білому або коричневому кольорі
Найчастіше, є можливість виконати ролети у білому або коричневому кольорі - що вам краще буде виглядати на вікні. Це стосується тільки Besta Uni з плоскими чи П-подібними напрямними.

Є можливість зробити короб та інші елементи з декорацією "під дерево"
У нас є можливість зробити ролети із системи Besta Uni «під дерево» золотой дуб, махагон, горіх. Вони не будуть відрізнятися від ваших вікон

Формуємо вартість, виходячи із ширини тканини
Ваші ролети будуть коштувати рівно стільки, скільки у вас ширина вікна. У варстість ролети входять також і напрямні, якщо вони передбачені конструкцією виробника системи.

Немає додаткових скритих платежів
В деяких компаніях існує практика скритих платежів. Наприклад, у нас єдина ціна на систему з плоскими та П-подібними напрямними. Ми не рахуємо окремо тканини і окремо систему. Прикладів багато, та і ви, мабуть, вже з цим знайомі. 

На продукцію є сертифікати якості із Європи
Всі тканини, представлені у нас в каталогах, пройшли сертифікацію і мають європейскі сертифікати якості продукції. Сподіваємось, що це не даст сумнівів на рахунок екологічності нашої продукції.

Більше 1230 тканин, які доступні до замовлення
В нашому каталозі щомісячно доповнюються новими тканинами від наших постачальників. Самий повный каталог є у нас в офісе і налічує значно більше тканин, ніж на сайті.

Можливе встановлення без сверління рами
Це стосується Bamar 17. Ми можемо встановити ролету на двусторонній скотч, тим самим не пошкодивши саму раму. 

Можемо зробити ролети з відкриттям знизу вгору
Система Besta Uni, Bamar 17 та Mix можуть встановлюватися коробом знизу. Тоді необходно використовувати пружину в механізмах для натягу і згортання тканини.


Ціна тканинних ролет в коробі

Но это еще не все

Также в получаете:

Бесплатный выезд мастера  с каталогами на замер

Если вы готовы заказать продукцию у нас, мы к вам направим мастера для замера окон, просчета затрат на установку. Мастер с собой привезет каталоги, откуда вы сможете выбрать все понравившиеся варианты. За выезд мастера вы ничего не будете платить при условии, если будет сделан заказ. Выезд за пределы Киева, Одессы и Харькова платный - 10 грн/км в каждую сторону.
 

Бесплатная доставка по городу

После изготовления мастер привезет с собой ваш заказ и установит на требуемое место. При заказе установки доставка осуществляется бесплатно.
 

Бесплатная доставка по Украине

Если вы находитесь не в Киеве или области, то мы отправим ваш заказ курьерской службой за наш счет. Бесплатная доставка осуществляется при заказе тканевых ролет от 5000 грн, горизонтальных жалюзи - от 5000 грн, деревянных жалюзи - от 12000 грн, вертикальных жалюзи - от 6000 грн
 

Доставка по Украине перевозчиками

Отправим ваш заказ по Украине 3 транспортными компаниями: Нова Почта, Деливери, Гюнсел. Если часть оплаты происходит через наложенный платеж, то отправка осуществляется через Новую Почту.
 

Бесплатно предоставим инструкцию по замеру

Те, кто не из Киева и хочет у нас заказать продукцию, получают схему правильного замера. Предоставляя нам замерянные данные, мы будем уверены в правильности изготовления. А вы будете уверены, что готовое изделие будет точно соответствовать установочным местам.
 

Бесплатно предоставим инструкцию по установке

Если вы будете заказывать продукцию у нас без установки, мы своим клиентам предоставляем инструкции по правильному монтажу.

 

Выезд мастера "на сегодня"

Мы стараемся выезжать на замер "сегодня-на-сегодня" по мере своих возможностей.
 

Возможно срочное изготовление в течении суток

Если вам надо заказать продукцию и установить очень срочно, мы готовы это выполнить с незначительной наценкой. Эта наценка зависит от продукции. Узнать об этом можете у менеджера
Дата публікації документа:


Залишилися питання? Запитуйте консультанта
Замовляйте жалюзі в Київській області: Бориспіль, Вишневе, Ірпінь, Боярка, Бровари, Вишгород, Буча, Ворзель, Гостомель, Білогородка, Святопетрівське, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка
Ми працюємо не тільки по Києву та області, але і по Україні.
Ви також можете замовити жалюзі з доставкою в наступні областні центри: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Львів, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.
Замовлення відправляються в будь-який населений пункт України, де є представництва перевізників: «Нова Пошта», «Делівери», «Гюнсел».
03.01.2024 - Заміри бронеплівки, жалюзі, ролет в Івано-Франківську з 9 по 14 січня 2024 року
 Пропонуємо скористатись послугами заміру та поклейки бронеплівок, жалюзі, ролет в м. Івано-Франківськ з 9 по 14 січня 2024 року
подробнее...

10.12.2023 - 13 грудня 2023р. відбудуться заміри бронеплівки, ролет, жалюзі у м. Черкасах
 13 грудня 2023р. відбудуться заміри бронеплівки, ролет, жалюзі у м. Черкасах
подробнее...

14.11.2023 - 21-22 листопада відбудуться заміри бронеплівки, ролет, жалюзі у Житомирі
 Наші спеціалісти приїдуть в м. Житомир 21-22 листопада і зможуть заміряти жалюзі, ролети, москітні сітки безпосередньо у вас.
подробнее...

17.09.2023 - 23.09.2023 - замір жалюзі, ролет, бронеплівки у Львові
 23.09.2023 відбудеться замір тканинних ролет, вертикальних жалюзі, бронеплівок, захисних ролет у Львові.
подробнее...

04.05.2023 - Добавили каталог тканей штор-плиссе
 На нашем сайте появился каталог тканей штор-плиссе, которые у нас вы можете заказать
подробнее...

18.08.2020 - В каталоге добавили 4 новых ткани день-ночь
 В нашем каталоге добавились новые ткани для ролет день-ночь: B.O. BH-90, BH-2562, BH-2169, BH-2516
подробнее...

05.08.2020 - Новый цвет для вертикальных тканевых жалюзи - графит
 Новый модный цвет вертикальных жалюзи America - графитовый
подробнее...