RU: прочитать данный материал на русском
Акциі: сезонний розпродаж ролетних москітних сіток - 2680 1950 грн/м2

Чому потрібні ролетні москітні сітки?

Вам необхідні москітні сітки, але треба часто їх знімати?
Хочете швидкий доступ для поливання квітів або розвішування білизни?
Лінь знімати на зиму і ніде зберігати сітки?
Рулонная москитная сетка Ролетная москитная сетка рулонная москитная сетка на мансардное окно

Москітна сітка може бути зручна і функціональна!

Багато людей відмовляються від москітних сіток, коли треба часто вішати білизни за вікном, або через день треба поливати квіти у вазонах. Адже це ж багато незручностей буде: відкрити вікно, відігнути кріплення, зняти сітку і відставити убік. Потім полити квіти або вивісити білизну і виконати все в зворотному порядку ....

Рамочная москитная сетка

немає необхідності знімати сітку

Так, ми з цим знайомі, і тому рекомендуємо нашим клієнтам замовляти ролетні москітні сітки.
Для того, щоб "зняти" сітку необхідно просто натиснути на ручки вниз і відвести нижню планку від себе в бік вулиці. Все, сітка почне підніматися.


Рулонні москітні сітки допомагають позбутися від комах, що падають листя, тополиного пуху і навіть пилу.

Москитные сетки не пропускают насекомых Противомоскитные сетки задерживают пух Мокитки задерживают листья

Це так прекрасно, коли не свербить від укусів комарів, тому що забули поставити "вонючку" біля відчиненого вікна, і на ваш світло прилетіло купа комарів. Це свіже повітря вдень і вночі через прочинене вікно. Це відсутність тополиного пуху під час масового цвітіння цих дерев в місті.
Даний тип сіток може встановлюватися на:
- металопластикові вікна
- дерев'яні вікна
- дерев'яні євровікна зі склопакетами
- алюмінієві вікна

Чому обирають наші москітні сітки?

Є деякі основні причини, чому наші сітки будуть краще, ніж в інших компаніях. З першого погляду все ролетні сітки однакові, але це не є правильно.

Ролетні сітки виготовляються з польських та італійських комплектуючих

Якість, що використовується в Європі, тепер може бути у вас. Ми використовуємо комплектуючі, які виготовляються в Європі. Наприклад, механізм плавного підйому виготовлений в Італії. А полотно ролетної москітної сітки імортується з Польщі. Алюмінієві профілі виготовляються в Україні. Це все дозволяє зробити високу якість ролетних сіток за прийнятною ціною. 

Комплектующие польского производства 

Механізм має автотормоз

Ваші москітні сітки будуть плавно підніматися вгору при відпуску. На відміну від наших сіток, в інших компаніях виготовляють сітки з дешевих комплектуючих, що не використовують систему автоматичного гальма. Що це означає? Відпустивши нижню планку з фіксаторів, вона моментально і різко почне згортатися і вдарить з усього розгону по короба, що неминуче викличе сильний шум, розрив сітки, деформацію ручок і нижньої планки, а крім цього, може пошкодити короб, механізм. 
Механизм с автостопом Механизм без автостопа

Наша сітка, при відпуску, буде плавно згортатися в рулон без стуку, гуркоту і пошкоджень.

Мінімальна розрахункова площа - 0,75 м2

У той час, як друіе компанії ухіщряются у вказівці мінімальної площі для 1 москітної сітки 1 м2, ми об'єктивно вважаємо цю величину всього 0,75 м2. Економія близько 25% від суми замовлення на рівному місці!


Мінімальний розмір осередку - всього 1 мм²

размер ячейки - 1х1 мм

розмір осередку сітки 1х1 мм

Наші рулонні москітні сітки мають розмір осередку полотна всього 1х1 мм. Жодне комаха не зможе пролізти крізь нашу сітку і не потривожить ваш спокій.

Сітки комплектуються нижнім куточком

Мало хто знає, що москітна сітка для запобігання випаданню зацепов повинна комплектуватися нижнім куточком. Ми куточок спочатку включили у вартість. Інші компанії роблять це нишком, не попереджаючи клієнтів, або ж просто не ставлять його взагалі.

У нижній планці встановлюється ущільнювальний ворс

Даний ворс пріжіматся до нижнього куточка і не дає можливості комахою влетіти в кімнату.

Ми встановлюємо більш надійний механізм

Наші сітки комплектуються більш надійним механізмом, ніж у інших компаній. Товщина нашої пружини на 25% більше, товщина дроту в пружині на 18% більше ніж у механізмів в сітках інших компаній. Згодом наша пружина ослабне, що не розкрутиться назад, не трісне під навантаженням, що іноді може зустрічатися в інших сітках.

Надежный механизм для рулонной москитной сетки Надежный механизм москитной сетки Надежный механизм рулонной москитной сетки


Надійні кріплення для фіксації сітки

Ми комплектуємо набагато надійним механізмом фіксації сітки в закритому положенні. Наш кронштейн розташовується всередині направляти, в якій ходить москітна сітка. Механізм фіксації у інших компаній виступає за межі напрямних. Це дає можливість зачепити кронштейн і легко пошкодити його. Крім цього, пластик сам по собі дуже чутливий до УФ променів, і вони через років 2-3 виводять з ладу виступаючу частину фіксатора, тим самим ви сітку не зможете замкнути знизу, і не будете нею користуватися. А для заміни одних лише фіксаторів ви повинні будете купити цілий механізм, що включає пружину, ручки, бічні кришки короба та інші деталі, які не потрібні взагалі.

Наш кронштейн Наш кронштейн

наші кронштейни фіксації


Кронштейны других компаний Кронштейны других компаний

кронштейни фіксації інших компаній

Кронштейн фиксации нижней планки


Ми комплектуємо рулонну сітку надійним шнурком

Вам не треба буде боятися тягнути сітку за наш шнурок для закривання, адже його порвати неможливо. Інші компанії комплектують шнурком на 20% тонше, а також коротше на 10 см. Хочете додатково бігати і міняти на більш товстий і довгий?

Шнурки для

Зліва на зображенні - наш шнурок, праворуч - шнурок інших підприємств

У напрямних використовується ворс для запобігання проникнення комах

Наші ролетні москітні сітки використовують в напрямних спеціальний ворс, який не дає можливості проникнути будь-яким комахою в кімнату. Цей ворс стикається з самої сіткою з двох сторін, з-за чого немає наскрізних щілин для легкого доступу комарам, мухам та іншої живності.

Вал ролетної сітки має 8 ребер жорсткості

У наших сітках використовується спеціальний вал з безліччю ребер жорсткості. Вони дозволяють робити ролетні сітку великої ширини, не допускаючи провисання середини сіткового полотна. А також, перешкоджають скручування за рахунок пружинного механізму всередині

Вал ролетной сетки

внутрішній вал ролетной москітної сітки з 8 ребрами жорсткостіВартість коричневої і білої сітки однакова

Ми не вигадуємо, за що б взяти зайві гроші. Ціна на коричневу і білу сітку - однакова.

Можемо пофарбувати метал сітки в будь-який колір


Любой цвет по каталогу RAL
каталог кольорів RAL

Якщо ваші вікна пофарбовані в нестандартний колір, то ми готові пофарбувати під колір ваших вікон і профіль москітної сітки. Колір вибираєте ви по каталогу RAL кольорів

Ваші сітки можуть бути декоровані "під дерево"

варианты декорирования "под дерево"

Ми можемо крім фарбування, декорувати сітку під дерево. А це ні багато ні мало, 168 різних структур і фактур.

Нижня планка має 2 рівня зацепа

Якщо у вас не вийде замкнути нижню планку в самому нижньому положенні, нічого страшного, є проміжне становище, в якому можна попередньо зафіксувати, а потім дотягнути до самого крайнього. Також, це проміжне становище іноді використовується для більшого доступу повітря в кімнату.

Ручки закривання можуть знаходиться по обидва боки сітки

І тоді сітку можна відкривати і закривати як з однієї, так і з іншого боку (з приміщення або з вулиці). Це зручно для перших поверхів, при дверний установці, або ж при установці на мансардні вікна для відкривання зсередини кімнати.


Але це ще не все

Також ви отримуєте:

Безкоштовний виїзд  майстра з каталогами на замір

Якщо ви готові замовити продукцію з встановленням у нас, ми відправимо до вас майстра для правильного заміру вікон, прорахунку вартості замовлення. Майстер з собою привезе каталоги продукції та матеріалів, звідки ви зможете обрати всі сподобані варіанти. За виїзд майстра ви нічого не будете оплачувати при умові, якщо буде зроблено замовлення. Виїзд за межі Київа/Одеси/Харкова платний - 5 грн/км проїзду в кожну сторону.

Безкоштовна доставка по місту

Після виготовлення майстер привезе з собою ваше замовлення і змонтує. При замовленні встановлення доставка безкоштовна установки доставка осуществляется бесплатно.

Доставка по Україні

Якщо ви знаходитесь не в Києві або області, то ми можемо відправити замовлення перевізниками. Безкоштовна доставка виконується при умові замовлення тканнинних ролетів от 7000 грн, горизонтальних жалюзі - от 5000 грн, дерев'яних жалюзі - від 12000 грн, вертикальних жалюзі - від 10000 грн

Доставка по Україні 3 перевізниками

Відправляємо замовлення по Україні транспортними компаніями: Нова Пошта, Інтайм, Делівері. Якщо чистина оплати проходить через накладний платіж, то відправка відбувається через Нову Пошту.

Безкоштовно надаємо інструкцію по заміру

Замовники, які хочуть і будуть встановлювати продукцію самостійно, может отривати схему правильного заміру. Надаючи дані по замірам, ми точно будемо впевнені у вірності замірів і у виготовленні під вказані розміри.

Безкоштовно надамо інструкцію по встановленню

Якщо ви будете заволяти продукцію без встановлення, ми своїм клієнтам надаємо інструкцію з правильного монтажу

Виїзд майстра "на сьогодні"

Ми стараємося выїжджати на замір "сьогодні-на-сьогодні" по мірі своїх можливостей і завантаженості.

Можливе термінове виготовлення на протязі доби

Якщо вам потрібно замовити продукцію та встановити дуже терміново, ми готові це зробити за додаткову плату. Дізнатися про умови ви можете у консультантаЯка ціна на рулонні москітні сітки?

На сьогодні наша ціна, з урахуванням всього вищепереліченого, становить всього 1950 грн / м2
У вартість включено кріплення, нижній куточок, механізм автогальма.
Вартість сітки вважається як габаритний розмір з урахуванням напрямних і короба.
Мінімальна розрахункова площа - 0,75 м2
Установка оплачується окремо. Вартість установки, доставки в межах міста - від 10% від суми всього замовлення.
Технічні характеристики ролетних сіток:

 • Мінімальна ширина - 350 мм
 • Максимальна ширина - 2000 мм (рекомендована до 1800 мм)
 • Мінімальна висота - 200 мм
 • Максимальна висота - до 2050 мм (до 2500 мм з українського профілю)
 • Механізм гальмування - є*
 • Розміри комірки - 1х1 мм, 1 мм 2
 • Колір профілю - білий / коричневий
 • Колір фурнітури - чорний (білий / чорний під український короб)
 • Ворсовий ущільнювач в направляючих - є, по обидва боки всередині направляючої
 • Ворсовий ущільнювач в нижній планці - є
 • Ворсовий ущільнювач у верхній частині короба - можливий
 • Діаметр заглушки під кріплення направляючої - 10 мм
 • Кріплення для установки - не входить в комплект

Дата публікації документа:


Залишилися питання? Запитуйте консультанта
Замовляйте жалюзі в Київській області: Бориспіль, Вишневе, Ірпінь, Боярка, Бровари, Вишгород, Буча, Ворзель, Гостомель, Білогородка, Святопетрівське, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка
Ми працюємо не тільки по Києву та області, але і по Україні.
Ви також можете замовити жалюзі з доставкою в наступні областні центри: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Львів, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.
Замовлення відправляються в будь-який населений пункт України, де є представництва перевізників: «Нова Пошта», «Делівери», «Гюнсел».
03.01.2024 - Заміри бронеплівки, жалюзі, ролет в Івано-Франківську з 9 по 14 січня 2024 року
 Пропонуємо скористатись послугами заміру та поклейки бронеплівок, жалюзі, ролет в м. Івано-Франківськ з 9 по 14 січня 2024 року
подробнее...

10.12.2023 - 13 грудня 2023р. відбудуться заміри бронеплівки, ролет, жалюзі у м. Черкасах
 13 грудня 2023р. відбудуться заміри бронеплівки, ролет, жалюзі у м. Черкасах
подробнее...

14.11.2023 - 21-22 листопада відбудуться заміри бронеплівки, ролет, жалюзі у Житомирі
 Наші спеціалісти приїдуть в м. Житомир 21-22 листопада і зможуть заміряти жалюзі, ролети, москітні сітки безпосередньо у вас.
подробнее...

17.09.2023 - 23.09.2023 - замір жалюзі, ролет, бронеплівки у Львові
 23.09.2023 відбудеться замір тканинних ролет, вертикальних жалюзі, бронеплівок, захисних ролет у Львові.
подробнее...

04.05.2023 - Добавили каталог тканей штор-плиссе
 На нашем сайте появился каталог тканей штор-плиссе, которые у нас вы можете заказать
подробнее...

18.08.2020 - В каталоге добавили 4 новых ткани день-ночь
 В нашем каталоге добавились новые ткани для ролет день-ночь: B.O. BH-90, BH-2562, BH-2169, BH-2516
подробнее...

05.08.2020 - Новый цвет для вертикальных тканевых жалюзи - графит
 Новый модный цвет вертикальных жалюзи America - графитовый
подробнее...