RU: читать данный материал на русском

Акція на вертикальні пластикові жалюзі: вертикальні пластикові жалюзі за самою кращою ціною - 530 430* грн/м2.
Встановлення - від 10% від вартості замовлення*.

Вертикальні пластикові жалюзі - різновид вертикальних жалюзі. Їх основа - алюмінієвий карніз, на котрий підвішуються ламелі, виконані із пластика (ПВХ). Знизу ламелі можуть з'днуватися ланцюжком.

Вертикальные пластиковые жалюзи
  • Шукаєте жалюзі, які можна мити хоч кожний день?
  • До сих пір в баню/сауну не знайшли нічого витривалого?
  • Потрібні жалюзі, яким не страшно пошкодження, девормація, миття?

Вертикальні пластикові жалюзі - це саме ваш вибір. До нас звертаються з проханням порадити і встановити жалюзі, які можливо часто мити. Які потрібно решулярно і легко протирати. Які виконують і свою безпосередню функцію - захист від сонця. Це і виробничі пильні проміщення, і медичні заклади, і школи з дитячими садками - це незначний перелік місць, куди можливо встановлювати пластикові жалюзі.

За конструкцією це такі ж самі жалюзі, як і тканинні. Відрізняються лише матеріалом виготовлення ламелей. В пластикових жалюзі - це ПВХ
Ширина ламелей, що використовуються в жалюзі, буває тільки 89 мм.
Для цих жалюзі ви можете додатково замовити декоративну накладку карниза, яка також використовується у вертикальних тканинних жалюзі.
Вертикальні жалюзі з пластику - дуже практичне рішення для суворих до гігієнічної обробки сфері. Жалюзі вертикальні з пластику у нас замовляють для медичних центрів, лабораторій, терас, зимових садів, саун. Адже саме ці жалюзі не бояться вологи і не деформуються від неї. Жалюзі вертикальні пластикові ви можете встановити на будь-яке ваше вікно, на яке можна встановити і звичайні вертикальні тканинні жалюзі.

10 причин, чому вертикальні пластикові жалюзі замовляють у нас

Вартість карниза врахована у вартості виробу

Ціни, зазначені в каталозі, вже включають вартість карнизу в ціні. Ми не дораховуємо додатково нічого до вартіомсті, як це часто роблять в інших компаніях. Всі вертикальні пластикові жалюзі виготовляються з карнизами. Ціни в прайсах вказуються також з урахуванням карниза. Але ми можемо виготовити тільки одні пластикові ламелі без карнизу, якщо вам не потрібен новий карниз.

Вертикальні пластикові жалюзі виготовляються на алюмінієвому карнизі

 
Алюміній дає можливість зробити карниз більш довгим, він рівніше і краще працює. Це означає, що алюмінієвий карниз не буде заїдати, буде довго і прекрасно працювати, жалюзі буде легко відкривати і закривати.

Легке і точне керування вертикальними пластиковими жалюзі

Кожен карниз комплектується двома варіантами управління: зсув ламелей у бік і регулювання кута повороту ламелей. Ви можете чітко «дозувати» кількості світла в будь-який час

Ланцюжок з густим розташуванням кульок

 
Ваші вертикальні пластикові жалюзі комплектуються ланцюжком з густим розташуванням кульок на ньому. Ланцюжок з густим розташуванням кульок - це дорогий ланцюжок, а якщо рідко (через одну кульку) - це дешевий. Ми використовуємо дорогий ланцюжок.

Різні варіанти керування вертикальними пластиковими жалюзі без додаткових витрат

Типы управления вертикальными жалюзи
Для управління жалюзі, перед замовленням, можна вибрати кілька варіантів зрушення. Ламелі можуть збиратися до шнурків (Т1), в протилежній від шнурків стороні (Т2), розсуватися в обидва боки одночасно (Т3), зсуватися з двох сторін в середину одночасно (Т4).

Можете встановити вертикальні пластикові жалюзі на стіну, на стелю, у відкіс

Ваші вертикальні пластикові жалюзі можна встановити на будь-яку стелю, на стінку (для цього необхідно окремо докупити настінні кронштейни), в проем вікна на укіс
Установка вертикальных жалюзи на проем Установка вертикальных жалюзи в проем или на потолок
Встановлення вертикальних жалюзів на прорізі (ліворуч) або в прорізі/на стелі (праворуч)

Декоративний захист карниза вертикальних пластикових жалюзі

 Декоративный карниз для вертикальных жалюзи 
Якщо вас бентежить, що карниз вертикальних пластикових жалюзі буде видно, то ми рекомендуємо замовити за додаткову плату декоративний карниз (грувер) з того ж самого матеріалу, що і основні ламелі.


Комплектуємо вертикальні пластикові жал красивим декоративним натяжником шнура

Ваш грузик на шнурі не побажатиме з часом, і тим більше, не буде жовтим біля нових жалюзі, тому що виконаний з вторсировини і має жовтий колір. У нас натяжники залишаються білими дуже довго.


Ви легко знімаєте і встановлюєте карниза вертикальних пластикових жалюзі

Крепление карниза жалюзи к потолку
Якщо вам необхідно зняти верикальні пластикові жалюзі для проведення ремонту, мийки вікна - це можна зробити дуже легко легко: просто натиснути на лапку кріплення до верху і відклацнути сам карниз. Встановлення назад займає ще менше часу.


Сталевий поворотний ланцюжок

За вашим бажанням, ми можемо встановити декоративний металевий ланцюжок для управління поворотом ламелей.

Не використовуємо нижні грузики в ламелях

У наших пластикових жалюзі ми не використовуємо нижні грузики. З часом, в нижніх грузиках пересилає пластик, і часто відламують вушки, в які вставляється ланцюжок. Ми ланцюжок продіваємо через середину кожної ламелі

Можемо виготовити тільки пластикові ламелі без карнизу

Якщо вам необхідно замовити тільки пластикові ламелі для вертикальних жалюзі, то ми можемо це зробити. Ви отримаєте знижку на те, що замовлення буде без карниза. А крім цього, ще й трохи швидше виготовимо

Каталог кольорів вертикальних пластикових жалюзі


Дата публікації документа:


Залишилися питання? Запитуйте консультанта
Замовляйте жалюзі в Київській області: Бориспіль, Вишневе, Ірпінь, Боярка, Бровари, Вишгород, Буча, Ворзель, Гостомель, Білогородка, Святопетрівське, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка
Ми працюємо не тільки по Києву та області, але і по Україні.
Ви також можете замовити жалюзі з доставкою в наступні областні центри: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Львів, Луцьк, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.
Замовлення відправляються в будь-який населений пункт України, де є представництва перевізників: «Нова Пошта», «Делівери», «Гюнсел».
03.01.2024 - Заміри бронеплівки, жалюзі, ролет в Івано-Франківську з 9 по 14 січня 2024 року
 Пропонуємо скористатись послугами заміру та поклейки бронеплівок, жалюзі, ролет в м. Івано-Франківськ з 9 по 14 січня 2024 року
подробнее...

10.12.2023 - 13 грудня 2023р. відбудуться заміри бронеплівки, ролет, жалюзі у м. Черкасах
 13 грудня 2023р. відбудуться заміри бронеплівки, ролет, жалюзі у м. Черкасах
подробнее...

14.11.2023 - 21-22 листопада відбудуться заміри бронеплівки, ролет, жалюзі у Житомирі
 Наші спеціалісти приїдуть в м. Житомир 21-22 листопада і зможуть заміряти жалюзі, ролети, москітні сітки безпосередньо у вас.
подробнее...

17.09.2023 - 23.09.2023 - замір жалюзі, ролет, бронеплівки у Львові
 23.09.2023 відбудеться замір тканинних ролет, вертикальних жалюзі, бронеплівок, захисних ролет у Львові.
подробнее...

04.05.2023 - Добавили каталог тканей штор-плиссе
 На нашем сайте появился каталог тканей штор-плиссе, которые у нас вы можете заказать
подробнее...

18.08.2020 - В каталоге добавили 4 новых ткани день-ночь
 В нашем каталоге добавились новые ткани для ролет день-ночь: B.O. BH-90, BH-2562, BH-2169, BH-2516
подробнее...

05.08.2020 - Новый цвет для вертикальных тканевых жалюзи - графит
 Новый модный цвет вертикальных жалюзи America - графитовый
подробнее...